Çağlar Ertuğrul: Boşananlara ‘altınımı geri ver’ demek istiyorum!

Son olarak ‘Magarsus’ adlı yapımda rol alan 36 yaşındaki oyuncu Çağlar Ertuğrul, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Kayla Manukyan ile Nişantaşı City’s çıkışı objektiflere takılmıştı.

“BU DEVİRDE EVLİLİK ZOR”

Ertuğrul, “2023 yılında evlilik olacak mı?” sorusuna, “Bu devirde evlilik zor. Hayat pahalı” cevabını vermesiyle dikkat çekmişti.

“LİSEDE 9 KERE DİSİPLİNE GİTTİM”

Çağlar Ertuğrul, önceki gün bir programa konuk oldu. Sunucunun, “Sende çalışkan yakışıklı iyi aile çocuğu tipi var. Herkesin gıcık olduğu çalışkan çocuk değil miydin sen?” sorusu üzerine Çağlar Ertuğrul  “Lisede 9 kere disipline gittim. Nasıl atılmadım derseniz… Bir şekilde kalmıyordum ama, kimseyi de gıcık etmiyordum çalışkanlığımla. Eve girmezdim, ne zaman bilgisayar oyunlarına sardık o zaman evdeydim” yanıtını verdi.

“ŞARTLAR ELVERMEDİ”

Çağlar Ertuğrul, evlilik, ilişki, aile üzerine de yarı şaka yarı ciddi şu cümleleri kurdu: “Aile kurmak, çoluk çocuğa karışmak çok güzel. Çok güzel örnekleri var çevremizde. Evliliğe karşı değilim ama, şartlar elvermedi.

“Baba olmak da isterim. Benim kanımdan canımdan bir evlatla  gurur duyarım” diyen oyuncu şöyle devam etti:

“ALTIN TAKIYORSUNUZ, 2 SENE SONRA BOŞANIYORLAR”

Evlat edinmek de isterim. Sevgilimle sette tanıştık, o stil danışmanı. Biz de Kıvanç’la Başak gibi olalım dedik. 7 yıl olacak. Arada gel gitli olduğu dönemlerimiz var. Magazin sürekli soruyor evliliğimizi. Bir kere pahalı her şey dedim, çok ciddiye aldılar, geyik yapıyorum ciddiye alıyorlar. Düğüne gidiyorsunuz altın takıyorsunuz, 2 sene sonra boşanıyorlar, ‘altınımı geri ver’ demek istiyorum. Yakın çevremde de boşanmış arkadaşlarımdan da çok var, ablam mesela. Şimdi onları kızdırmayayım da, evleniyorsan ömürlük olmalı gibi düşünüyorum, boşanmaya karşı değilim ama…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x