Survivor gerçeğini eski yarışmacı açıkladı. ‘Acun’a dargınım’ dedi

TV8’de yayınlanan yarışma programı Sruvivor’da bir dönem gösterdiği performansla gündeme gelen Adem Kılıççı, yarışmada yaşadıklarını anlattı. Eski milli boksör Acun Ilıcalı’ya dargın olduğunu söyledi.

Katarsis’e konuk olan Kılıççı, yarışmacıların “Mevsimlik işçi” gibi çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:

“Mesela özgürlük orada özgür değilsin hiçbir şekilde mevsimlik bir işçi gibisin sabah 6’da kaldırırlar seni oyun öncesi röportajlar yapılır gelirsin. Hadi arkadaşlar… Sonuçta televizyona bir çekeceksiniz yani biz nasıl çekeceğiz diyorlar; oturun hep beraber işte konuşun oyunu önü değerlendirmesi yapın. İşçisin yani sen orada oturuyorsun çalışıyorsun ha bundan rahatsız olmuyorsun, mesela bazı günler ben istemiyordum millet bunun için can atar…”

“BİR OYUNUMUZ 12 SAAT SÜRMÜŞTÜ”

“Gidersin oyuna oyun 4-5 saat sürer. Bazı günler 8 saat süren oyunlar vardır hiç unutmam bir oyunumuz 12 saat sürmüştü ve gece yarısı sabaha karşı bitti. Sonra oradan çıkıyorsunuz bazen üstünüz çamur bazen ıslak, tişörtün yok yeni onu kurutmaya çalışıyorsun ateş yakıyorsun kurutuyorsun zor, adaya gittiğinde zaten pertin çıkıyor ve günün hep böyle geçiyor ya zor bir yer Survivor.”

BU SENE NEDEN KATILMADIĞINI AÇIKLADI

Bu sene yayınlanan 2024 Survivor All Star’a neden katılmadığını açıklayan Kılıççı, farklı hayallerinin olduğunu söyledi.

Adem Kılıççı, “Bu sene neden gitmedin?” sorusunu “Bu yıl çok konuştuk Acun abiyle, 4-5 kere görüştük. Çok güzel bir teklif verdi ama ben sadece sosyal medya için gidip para kazanayım kafasında değildim. Mücadeleye hazır mıyım değil miyim ona bakarım. Bir hayalim de var burada kalmam gerekti, Türkiye’nin en büyük dövüş projesini yapmak istiyorum” şeklinde yanıtladı.

“NİSA’NIN ŞAMPİYONLUĞUNA SEVİNDİM”

Kendi yarıştığı dönemde Nisa’nın şampiyon olmasına sevindiğini belirten eski yarışmacı, rekabetin kirlenmesinin suçlusunun Nisa olmadığını söyledi. Kılıççı, konuyla ilgili “Rekabetin kirlenmemesi çok önemli kirli bir rekabet vardı ama bunu yapan Nisa değildi. Nisa zaman zaman çocukluklar yapardı bunları normal karşılıyorum ama durum daha inlerine girerek daha kötü yapan insanlar vardı. Adem olmasın da kim olursa olsun… Yarışmada çok yıprandım ama Nisa’nın şampiyon olması bana hiç koymadı hatta sevindim de…” dedi.

“ACUN’A DARGINIM”

Programın sunucusu Gökhan Çınar eski yarışmacıya “Acun Ilıcalı’yı seviyor musun?” diye de sordu. “Çok” diyen Kılıççı devamında ise “Ama kırgınım biraz. Hayallerini gerçekleştirmiş bir adam Acun abi, zamanında ona yapamazsın dediklerinde gelip Türkiye’nin medya patronu oldu. Ben ona projemi anlattığımda batacaksın, paranı ziyan edeceksin dedi. Gitmeme sebeplerimden bir tanesi de o. Hiç umursamadı” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x